Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Čáslav E vs. SKK Hlízov B 23.3.2024

25. 3. 2024

23.3. odehráli hráči SKK Hlízov B svůj poslední zápas v letošní sezoně na stolech TJ Sokola Čáslav E, kterému podlehli 6:12 . K utkání hráči Hlízova nastoupili v sestavě  : Dytrych Vladimír , Marian Martin , Kačerovský Josef ml , Dvořák Daniel a Kačerovský Adam . Obě čtyřhry skončily naší porážkou .Josef z Adamem podlehli dvojici Smetana , Svoboda 0:3 a Martin z Vláďou nestačili na Sosnovce z Kotěrou a po boji podlehli soupeřům 1:3 v posledním setu 14:16 .   Nejvíce se dařilo Josefovi , který zvítězil nad Martinem Sosnovcem 3:2 poté porazil Filipa Smetanu 3:1 a v posledním zápase Petra Kotěru 3:0 , jedinou porážku utrpěl od Michala Svobody , kterému podlehl 1:3 . .Martin odehrál dvě pětisetové bitvy bohužel v prvním zápase z Martinem Sosnovcem prospal dva sety a musel soupeřův náskok dotahovat což se podařilo ,ale díky chybám v pátém setu tak obrat nedotáhl do vítězného konce naopak druhý pětisetový zápas z Filipem Smetanou se Martinovi podařilo otočit a v pátém setu zvítězil 11:9 . Další dva zápasy skončili Martinovým  vítězstvím nad Petrem Kotěrou 3:0 a porážkou 0:3 z Michalem Svobodou . Vláďa ve své jediném zápase po boji porazil Petra Kotěru 3:2 . Daniel s Adamem své zápasy prohráli , ale vůbec si v těchto utkáních nevedli špatně a ukázali že když na sobě budou pracovat tak mají velký potenciál se zlepšovat . I když jsme soupeři podlehli tak náš výkon vůbec nebyl špatný Pepa zahrál velice dobře a se sebou až na první zápas kde v prvních dvou setech jsem měl špatný příjem tak má hra nebyla špatná  . Vláďa se trochu trápil ale nakonec zápas taky urval a Dan s Adamem některé fáze zápasu měli velice dobré takže i když nevyhráli žádný zápas tak můžou být se sebou spokojený řekl k utkání Martin Marian.